• Обновено
32pcs/многу 3w 2800mah 10000lm YJM-KL2.8LM Кампување Осветлување Опрема/Led Безжична Велосипед Светилка/Led Camper Светла Бесплатен Превозот
zoom_in

32pcs/многу 3w 2800mah 10000lm YJM-KL2.8LM Кампување Осветлување Опрема/Led Безжична Велосипед Светилка/Led Camper

DEN 11520.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Предните светла
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,CE,RoHS,УЛ
Зрак Агол:
60°
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Модел на LED Монистра:
T6
Цел:
кампување нуркање рудник за подземна
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
3W
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
Kl2.8LM(Б)
боја:
Жолта и црна
Експлозија-доказ:
Yes
ip:
65
Тип На Батерија:
18650 Литиум Јонска
Капацитетот На Батеријата:
2800mah
Лумен:
10000Lm
Употреба:
кампување;риболов;undergroung работи
Тежина:
На 0,4 kg
Пакет:
Цртан филм
Живот:
50,000 h

Слични производи во категоријата..