• Обновено
FUNRY 120 Тип на ѕид допир далечински управувач switch панел smart home 433mhz безжичен далечински switch 2 банда 1 начин НИ/AU AC 110-240V
zoom_in

FUNRY 120 Тип на ѕид допир далечински управувач switch панел smart home 433mhz безжичен далечински switch 2 банда

DEN 431.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Напон:
220V
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,FCC,CE
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични
тековната:
10A
Бренд Име:
FUNRY
Далечински Растојание:
20м
Гаранција:
6 месеци
Број На Модел На:
ST1-НИ-2R
Карактеристики:
допрете switch,далечински управувач префрлате
Тип На Објект:
Ѕидот Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,RF 433mhz
Тип:
2 Банда 1 пат
Сертификати:
ROHS/CE/FCC
Големина:
120x72x59mm
боја:
blk,бела,златна
Тежина:
250g
Wattage:
7-200W
Напон:
AC 110-240V
Пакување:
со кутија

Слични производи во категоријата..