• Обновено
5PCS Црна Lockless за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Притисни копче за Префрлање Притиснете го копчето за ресетирање switch PBS-110
zoom_in

5PCS Црна Lockless за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Притисни копче за Префрлање Притиснете го копчето за ресетирање switch

DEN 24.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
CE
Број На Модел На:
PBS-110
Карактеристики:
Црна
Гаранција:
Никој

Слични производи во категоријата..