• Обновено
Најновите DC12V Мини 10A Реле 1CH безжични RF Далечински Управувач Switch 4Transmitter +1 Приемник 315/433mhz
zoom_in

Најновите DC12V Мини 10A Реле 1CH безжични RF Далечински Управувач Switch 4Transmitter +1 Приемник 315/433mhz

DEN 515.04

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
DC12V Мини 315MHZ, DC12V Мини 433mhz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
сертификација:
CE,CCC
Далечински Растојание:
0-50 метри
Гаранција:
Нови
Број На Модел На:
SKU7009
Карактеристики:
DC12V Мини
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола

Слични производи во категоријата..