• Обновено
1pcs еден пластични нога switch бесконечност двојно педалата подножјето на возилото се префрлите дуплекс двонасочна гимнастик switch 3А/220VAC
zoom_in

1pcs еден пластични нога switch бесконечност двојно педалата подножјето на возилото се префрлите дуплекс двонасочна

DEN 381.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Гаранција:
10000
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
MDFS-65
Карактеристики:
Еден 3А/220VAC
Материјал:
Пластични
тековната:
3A
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични производи во категоријата..