• Обновено
[SA]T8013-TNCQ Brachypodium еден бод две транши M6.35 мали за да се префрлате switch за да се префрлате switch T80-Т SH--50pcs/многу
zoom_in

[SA]T8013-TNCQ Brachypodium еден бод две транши M6.35 мали за да се префрлате switch за да се префрлате switch T80-Т

DEN 1442.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

сертификација:
CCC,CE,FCC
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
Префрлете
Карактеристики:
Префрлете
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
RONGLAN

Слични производи во категоријата..