• Обновено
10PCS KSD9700 115C-155C 120/125/130/135/140/145/150C Пластични Термички Заштитник за Контрола на Температурата се Префрлите Термостат N/C 5A 250V
zoom_in

10PCS KSD9700 115C-155C 120/125/130/135/140/145/150C Пластични Термички Заштитник за Контрола на Температурата се

DEN 178.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
115C, 120C, 125C, 130C, 135C, 140C, 145C, 150C, 155C
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Број На Модел На:
KSD9700
Карактеристики:
како опис
Материјал:
Пластични
сертификација:
како опис

Слични производи во категоријата..