• Обновено
PST-3 N8 2 Pin Конектори -7C Фрижидер Одмрзне Термостат Switch AC 10A 250V
zoom_in

PST-3 N8 2 Pin Конектори -7C Фрижидер Одмрзне Термостат Switch AC 10A 250V

DEN 176.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
како опис
Број На Модел На:
PST-3 N8
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Карактеристики:
како опис
сертификација:
како опис

Слични производи во категоријата..