• Обновено
Модерен мрачно високо-одделение платно престилка, кујнски прибор, предмети за домаќинството, готвење алатки
zoom_in

Модерен мрачно високо-одделение платно престилка, кујнски прибор, предмети за домаќинството, готвење алатки

DEN 900.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Корејската
Материјал:
Платно
Употреба:
Чистење
Тип:
Лигавче
Број На Модел На:
WQ-03
боја:
Црна и Бела Шарени
Категории на производи:
здолниште

Слични производи во категоријата..