• Обновено
10pcs/многу IXDD404SI SOP8 DD404SI IC MOSFET DRIVR LS 4А-ДВОЈНА 8SOIC IXYSDD404SI
zoom_in

10pcs/многу IXDD404SI SOP8 DD404SI IC MOSFET DRIVR LS 4А-ДВОЈНА 8SOIC IXYSDD404SI

DEN 193.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Придушници
Број На Модел На:
IXDD404SI XDD404SI DD404SI D404SI 404SI IXDD404S IXDD404 404
Исти Цевка:
T5
Баласт:
Електронски
Гаранција:
365 дена
Фактор На Моќност Надомест:
Активни
Карактеристики:
IC

Слични производи во категоријата..