• Обновено
Трговија на големо 6pcs рачно изработени Murano Lampwork Стакло Мешавина Боја Мрачно Срце Pendant Одговара Ѓердан Топла Накит за подарок p0046
zoom_in

Трговија на големо 6pcs рачно изработени Murano Lampwork Стакло Мешавина Боја Мрачно Срце Pendant Одговара Ѓердан

DEN 142.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
QianBei
Обликотшема:
Срцето
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
p0046
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
боја:
мешани
Материјал:
Стакло
Обликот:
Срцето
Големина:
43*36mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
5x5mm
ocassion:
партија и подарок

Слични производи во категоријата..