• Обновено
5sets/многу 20*15mm стакло свет бронза позлатен капа поставено стакло шишенцето pendant стаклено шише купола ѓердан diy приврзоци накит наоди
zoom_in

5sets/многу 20*15mm стакло свет бронза позлатен капа поставено стакло шишенцето pendant стаклено шише купола ѓердан

DEN 156.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
20*15mm, сферични, топката
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Стакло
Функција:
Период Tracker
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар

Слични производи во категоријата..