• Обновено
Нови Неа и Неговото Ветување Неколку Накит За Љубителите 316L не ' Рѓосувачки Челик Двоен Круг Дизајн Pendant Ѓердани Врвен Квалитет
zoom_in

Нови Неа и Неговото Ветување Неколку Накит За Љубителите 316L не ' Рѓосувачки Челик Двоен Круг Дизајн Pendant Ѓердани

DEN 263.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
копче
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
Granny Шик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
2005Q
Обликот:
Музички Ноти
Технологија:
висок полирање
боја:
Роуз Злато/Црна
Големина:
0.9(Male
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Is_customized:
Yes (Min Order 50pcs)
Пакување:
OPP Вреќа Во Плик Торба
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи во категоријата..