• Обновено
Новодојдени 18mm Snap Копчето Накит Природни Кристал Хексагонални Камен Pendant Ѓердан DZ0117b
zoom_in

Новодојдени 18mm Snap Копчето Накит Природни Кристал Хексагонални Камен Pendant Ѓердан DZ0117b

DEN 102.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DZ0117b
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ROYALBEIER
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Објектот:
pendant ѓердан
Материјал:
природен камен
боја:
како Слика
Обликот:
Хексагонални
За:
18mm snap копчето
Тежина:
10g
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метал Тип:
Бакар
Синџир должина:
45см

Слични производи во категоријата..