• Обновено
2Style Божиќ Елени Арома Locket Ѓердан Pendant Нерѓосувачки Челик Етерично Масло Парфем Locket Pendant Со Слободни Подлога
zoom_in

2Style Божиќ Елени Арома Locket Ѓердан Pendant Нерѓосувачки Челик Етерично Масло Парфем Locket Pendant Со Слободни

DEN 499.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
pendant ѓердан
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Кристал Приказна
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
001
Стил:
Гроздобер
ОДГОВАРА ЗА:
Етерично Масло Ѓердан Pendant
се отвори патот:
Магнетно
Парична казна или Моден:
Моден
Боја:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Обликот:
Круг
Големина:
30MM
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик

Слични производи во категоријата..