• Обновено
Вистински Природен Реики Минерали Зелена Фантом Кварцен Кристал Исцелување Ѓердан Pendant Роденден Подарок за Накит Одлуки MS720
zoom_in

Вистински Природен Реики Минерали Зелена Фантом Кварцен Кристал Исцелување Ѓердан Pendant Роденден Подарок за Накит

DEN 213.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
SorcerKeeper
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Број На Модел На:
MS720
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Тема:
Хоби & Занаети
Главниот Камен:
Градина кристално
боја:
Природна Боја
За публиката:
Човекот, жени, момчиња, девојки
Големина:
23x16x11 mm
Земја на потекло:
БРАЗИЛ
Земја на Производство:
Кина
третман:
Природни
слободни:
кожа ѓердан

Слични производи во категоријата..