• Обновено
TBP458 Индискиот Гроздобер Накит Бакар Инкрустирани Шарени Камен Приврзоци Голема Пеперутка
zoom_in

TBP458 Индискиот Гроздобер Накит Бакар Инкрустирани Шарени Камен Приврзоци Голема Пеперутка

DEN 359.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
mytery.com
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
TBP458
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
гроздобер накит
Метал:
бакарни легури
Место на Потекло:
Непал
Тежина:
40-45g
Инкрустирани:
лажни тиркизна, корали, килибар итн.

Слични производи во категоријата..