• Обновено
НОВО! Гроздобер 925 Сребрен Черепот Крстот Pendant Вистински Sterling Silver Скелет Панк Pendant Чиста Сребрен Ѓердан Pendant
zoom_in

НОВО! Гроздобер 925 Сребрен Черепот Крстот Pendant Вистински Sterling Silver Скелет Панк Pendant Чиста Сребрен Ѓердан

DEN 1008.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
SCP0137
Метали Тип:
Тајландски Сребро,Сребро.
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата..