• Обновено
500sets/многу 38*25мм цевка стакло свет чипка база монистра капа поставено стакло шишенцето pendant стакло покрие купола ѓердан pendant симпатична шарм
zoom_in

500sets/многу 38*25мм цевка стакло свет чипка база монистра капа поставено стакло шишенцето pendant стакло покрие

DEN 5712.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
38*25mm
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло

Слични производи во категоријата..