• Обновено
природни црвени garnetz камен pendant 925 Sterling silver Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан вода капка жените девојка накит
zoom_in

природни црвени garnetz камен pendant 925 Sterling silver Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан вода капка

DEN 864.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Обликотшема:
Капка Вода
Главниот Камен:
гранат
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
dzj1042
боја:
Црвена
Главната Скапоцен Камен:
природен камен гранат
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот

Слични производи во категоријата..