• Обновено
13*14mm 35Pcs/Пакет Ѕвезда Стакло, Кристал & КС Златна Легура Шарм Накит Приврзоци
zoom_in

13*14mm 35Pcs/Пакет Ѕвезда Стакло, Кристал & КС Златна Легура Шарм Накит Приврзоци

DEN 239.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Starflalling Песна
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Број На Модел На:
1451
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..