• Обновено
Секси Сребро Чиста Вратот Chiffon Кристал Долго Пром Фустани 2017 Згодна А-Линија Вечер Фустан
zoom_in

Секси Сребро Чиста Вратот Chiffon Кристал Долго Пром Фустани 2017 Згодна А-Линија Вечер Фустан

DEN 3096.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Црна, Сина, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
YOUXI
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Pleat,Beading,Кристално
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Број На Модел На:
PD92
Половината:
Природни
Големина:
Standard US Size or Custom made Size

Слични производи во категоријата..