• Обновено
Мажите и жените воопшто Имитација злато широк прстен.Моден жените ѕвезди прстен.Вистински Имитација златен прстен нема да се промени бојата.накит
zoom_in

Мажите и жените воопшто Имитација злато широк прстен.Моден жените ѕвезди прстен.Вистински Имитација златен прстен

DEN 189.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3.5 mm
Повод:
Партија
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
HJR2111015
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
24K Злато позлатен
Број На Производ:
HJR2111015
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи во категоријата..