• Обновено
Природни зелени џаспер камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски Домот круг Тераса жените партија подарок Накит
zoom_in

Природни зелени џаспер камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски Домот круг Тераса

DEN 960.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, променливи во големина, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Главниот Камен:
џаспер
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
jz484
Стил:
Тренди
CertificateType:
CNAS
боја:
Зелена
Главната Скапоцен Камен:
Природни Џаспер
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна камен:
Цирконот

Слични производи во категоријата..