• Обновено
Пинк Опал Орел Тип Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 6 7 8 9 10 11 A206
zoom_in

Пинк Опал Орел Тип Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 6 7 8 9 10 11 A206

DEN 455.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
a206
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Weinuo
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Обликотшема:
овална

Слични производи во категоријата..