• Обновено
Моден домот прст прстен накит бели бисери anel anillos кристал aneis прстени за жените Кина големо евтин накит многу
zoom_in

Моден домот прст прстен накит бели бисери anel anillos кристал aneis прстени за жените Кина големо евтин накит многу

DEN 143.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MYWA11065
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YLMyself
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар,Месинг
Материјал:
бисер
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
1.80 g (Приближно)
боја:
Бела боја поставката бел бисер и круг јасно кубни циркони кристално
CZ (Големина на & Количество):
24pcs на круг CZ во 0.9 МИЛИМЕТРИ
Бисер големина:
5 mm
Прстен големини:
САД ГОЛЕМИНИ 5,6,7,8,9,10
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Метал Тип:
Животната средина бакар никел слободни Кадмиум слободни доведе слободни
Метал:
Бакар (Олово бесплатно)
Пакување:
Вакумирани со атрактивни подароци сомот торбичка

Слични производи во категоријата..