• Обновено
JEWELLWANG Симпатична Ѕвезда Жените Прстени Природни Diopside Gemtone Прстен 18K Розово Злато Дијамантски Прстен Флексибилни Прекрасна парична Казна Накит за Жена
zoom_in

JEWELLWANG Симпатична Ѕвезда Жените Прстени Природни Diopside Gemtone Прстен 18K Розово Злато Дијамантски Прстен Флексибилни

DEN 14860.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Роуз Злато
Главниот Камен:
Diopside
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
JEWELLWANG
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
SZ-H18816W
Стил:
Симпатична/Романтичен
CertificateType:
ЦВА
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Страна Камен:
дијамант
Метал Печат:
18k
Стил:
Романтични

Слични производи во категоријата..