• Обновено
Прекрасен Olivine Peridot 7*9mm Полу-скапоцени камења Сребро Кул За Жените Прстен Q1359
zoom_in

Прекрасен Olivine Peridot 7*9mm Полу-скапоцени камења Сребро Кул За Жените Прстен Q1359

DEN 454.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
6.5, 7.5, 8.5, 9
Бренд Име:
livera
Пол:
Жените
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
Q1359
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
5mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Главниот Камен:
Peridot
Главниот Камен Боја:
Olivine
Метали Тип:
Сребро.
квалитет:
ААА+ Квалитет

Слични производи во категоријата..