• Обновено
Моден Опал прстени парична Казна Накит на Жените прстени Сина Опал 925 Sterling Silver Шалче 5 6 6.5 7.5 8.5 R481
zoom_in

Моден Опал прстени парична Казна Накит на Жените прстени Сина Опал 925 Sterling Silver Шалче 5 6 6.5 7.5 8.5 R481

DEN 182.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
R481
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
24mm
Гем Тип:
Човекот Направени Опал
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Слични производи во категоријата..