• Обновено
Бебе Момчиња Памук Глуждот Платно Со Висок Креветчето Чевли Дете Патики Чизми
zoom_in

Бебе Момчиња Памук Глуждот Платно Со Висок Креветчето Чевли Дете Патики Чизми

DEN 72.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
1, 2, 3
Пол:
Бебе Момче
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Печати
Outsole Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Сите Сезони
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
боја:
Каки, Deep Blue
Големина:
S,M,L
Возраст:
0-18 МИЛИОНИ

Слични производи во категоријата..