• Обновено
длабоко и подводните наводнување bomba соларна пумпа за вода со MPPT контролер 4SPSC10/50-D48/750
zoom_in

длабоко и подводните наводнување bomba соларна пумпа за вода со MPPT контролер 4SPSC10/50-D48/750

DEN 12672.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

моќност:
Електричен
Број На Модел На:
4SPSC10/50-D48/750
Структура:
Multistage Пумпа
Употреба:
Вода
Примена:
Подводните
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Гориво:
соларна енергија
Напон:
48v
Макс глава:
50M
Макс Проток:
10m3/h
моќност:
750W
излез:
1.5 инчи
пумпа дијаметар:
4 инчи
соларни ќелии напон:
72V
Соларен панел моќност:
960W
пумпа тело / impeller:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Контролор:
MPPT

Слични производи во категоријата..