• Обновено
ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ 5L/Min 60W DC 12v храна одделение пумпа за црвено вино, млеко, чај, масло за јадење и друг вид на храна, течности
zoom_in

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ 5L/Min 60W DC 12v храна одделение пумпа за црвено вино, млеко, чај, масло за јадење и друг вид на

DEN 693.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Напон:
12V
Притисок:
Низок Притисок
Бренд Име:
grimmsky
моќност:
Електричен
Број На Модел На:
4451YB-12-60-ТИТЕ
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Теорија:
Reciprocating Пумпа
Употреба:
црвено вино, млеко, вода, чај, масло за јадење и друг вид на храна, течности
Примена:
пумпа црвено вино,млеко, чај, масло за јадење и друг вид на храна, течности
Гориво:
Електрична Енергија/Батерија/Соларна Енергија
Подигнете ја главата:
30m
Вшмукување глава:
1.5 м
Максимален проток:
5L/min.
Напон:
DC12V
моќност:
60W
Работен Притисок:
0.3 Mpa
Вентил За Притисок(Макс.):
0.5 Mpa
Пумпа Главата Материјал:
Polyehtylene Терефталат
Моторни Животен Век:
3-5years
Пакување:
картон

Слични производи во категоријата..