• Обновено
Жените Shapers Pro Sport Тесни САЛАТА Фитнес Работи Вест 3D Тесни Брзо сушење Wicking Мрежа Еластична Рамо, Рака ЈОГА Резервоарот на Врвот
zoom_in

Жените Shapers Pro Sport Тесни САЛАТА Фитнес Работи Вест 3D Тесни Брзо сушење Wicking Мрежа Еластична Рамо, Рака ЈОГА

DEN 248.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Пол:
Жените
Бренд Име:
yuerlian
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Жените Pro Sport Тесни Работи САЛАТА Фитнес Вест
Ткаенини:
90% Висок квалитет флексибилни polyamide влакна + 10% Spandex
Функција:
Високо Еластична, Дише Брзо-сува, Wicking
Пакет:
OPP вреќа
Погоден за:
трчање, фитнес, фудбал, кошарка и други спорт
Број На Модел На:
YL-2011

Слични производи во категоријата..