• Обновено
ANGNYA Size 8# Овална Kolinsky Губење на доградба на Акрилни Нокти Четка Злато Дрво се Справи со Помине Уметност Четка За Нокти Сликарство 10Pcs/Многу
zoom_in

ANGNYA Size 8 Овална Kolinsky Губење на доградба на Акрилни Нокти Четка Злато Дрво се Справи со Помине Уметност Четка

DEN 945.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Дрво+Алуминиумски+Kolinsky
Број На Модел На:
БИЛО-SJMG02
Големина:
8#
Опис:
на доградба на акрилни нокти четка
Рачка Материјал:
дрво+алуминиумски
Коса:
kolinsky
боја:
Злато
Примена:
помине уметност дизајн
Се прилагодите:
Прифатена
Количина:
10pcs/многу

Слични производи во категоријата..