• Обновено
Новата Национална Везови Жени Шопинг кеси!Убаво Флорални Везени Рачно Изработени Чисто Tote Bersatile Дама Ден Спојки Превозникот
zoom_in

Новата Национална Везови Жени Шопинг кеси!Убаво Флорални Везени Рачно Изработени Чисто Tote Bersatile Дама Ден Спојки

DEN 479.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Декорација:
Вез
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Обвивка Материјал:
Платно
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Повик Tote
Број На Модел На:
alyt028006
Стил:
националната
Главен Материјал:
Платно
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Флорални
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Слични производи во категоријата..