• Обновено
INSTANTARTS 3D Ајкула Делфин Печати Жените Ранец Мода Мали СТП Кожа Bagpack за Тинејџери Студентите Секојдневен Жена Bookbags
zoom_in

INSTANTARTS 3D Ајкула Делфин Печати Жените Ранец Мода Мали СТП Кожа Bagpack за Тинејџери Студентите Секојдневен Жена

DEN 719.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
instantarts
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Број На Модел На:
Z4
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Декорација:
Никој
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
Точка име :
деца деца на училиште ранец
Стил Име:
учениците од училишниот ранец bookbags
Тип Име:
дете дете момчиња девојчиња мини училиште кеси
погоден:
Учениците студент мини училишниот ранец
useage:
училиште кеси за млади девојки
дизајн:
моден СТП мини ранци жени
Печати:
ајкула делфин печати женски мала торба пакет
Функција:
повик жена кожа ранци
Pls note1:
добредојдовте на сопствени слики
Pls note2:
обезбеди пад на превозот и трговија на големо

Слични производи во категоријата..