• Обновено
КОЧАН LED Floodlight 100W 200W 300W 400W 500W 600W RGB / Топло / Ладно Бела LED Поплави Светла Отворено ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина
zoom_in

КОЧАН LED Floodlight 100W 200W 300W 400W 500W 600W RGB / Топло / Ладно Бела LED Поплави Светла Отворено ПРЕДВОДЕНА

DEN 3720.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
100w, 150w, 200w, 250w, 300w, 400w, 500w, 600w
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
сертификација:
УЛ,CE,FCC,ССА,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP66
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
50w 100w 150w 200w 300w 400w 500w 600w
Повод:
Надворешниот Ѕид
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
Fanlive
Напон:
110-240V
Тип На Објект:
Поплави Светла

Слични производи во категоријата..