• Обновено
1PCS 2 Каналот Реле Модул 12V 2Channel Штит за Arduino
zoom_in

1PCS 2 Каналот Реле Модул 12V 2Channel Штит за Arduino

DEN 40.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Теорија:
цврста состојба реле
Заштита На Функција:
Епоксидна
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност

Слични производи во категоријата..