• Обновено
Вистински Тајван истражување ANV временско реле AH2-YB AC220V
zoom_in

Вистински Тајван истражување ANV временско реле AH2-YB AC220V

DEN 672.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
Број На Модел На:
AH2-YB AC220V
is_customized:
Yes
Големина:
Miniature
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена

Слични производи во категоријата..