• Обновено
HY4306P HY4306 ДА-220 60V/230A нов увезени оригинални 10PCS
zoom_in

HY4306P HY4306 ДА-220 60V/230A нов увезени оригинални 10PCS

DEN 196.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Напон:
240V
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
HY4306P HY4306
Употреба:
Општа Намена

Слични производи во категоријата..