• Обновено
Висок квалитет 14M x 3М 30мм Птица нето Полиестер 110D/2 Заврзана Анти Птица Магла Нето 1pcs
zoom_in

Висок квалитет 14M x 3М 30мм Птица нето Полиестер 110D/2 Заврзана Анти Птица Магла Нето 1pcs

DEN 360.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Црна
Штетници Тип:
Лилјаци
Номинална Напон:
Никој
Бренд Име:
SHIJIEMESH

Слични производи во категоријата..