• Обновено
DC5-24V Мини Led RGB Далечински Контролер 17key RF Безжичен Контролер со 4pin женски DC За 5050 12A RGB Led Лента Лента Осветлување
zoom_in

DC5-24V Мини Led RGB Далечински Контролер 17key RF Безжичен Контролер со 4pin женски DC За 5050 12A RGB Led Лента

DEN 73.68

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
rgb led контролер
Применливи Светла:
DC 5-24V
Гаранција:
2 години
Controled Метод:
безжични rf
Осцилација фреквенција:
433.92 MHZ
Режим На Конекција:
заеднички анодна
сертификација:
CQC,CE,RoHS,EMC,CCC
Материјал:
Пластични
Напон:
5-24V
Бренд Име:
Tightsen-Home
Карактеристики:
17Key RF Безжичниот Далечински Управувач
Далечински Растојание:
15 милиони
Wattage:
5V-60W,12V-144W,24V-288W
Max. Оптоварување На Моќ:
288W
CURREN:
12A
Копчето Број:
17 КЛУЧЕВИ
Работа Tempreture:
-20 до 60
Применливи Светла:
rgb led лента

Слични производи во категоријата..