• Обновено
SP002E RGB Контролер Контрола Терминал WS2811 WS2812B DC5-24V LED Светло Бар 3 копчиња за Промена на Боја и Режим
zoom_in

SP002E RGB Контролер Контрола Терминал WS2811 WS2812B DC5-24V LED Светло Бар 3 копчиња за Промена на Боја и Режим

DEN 47.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
RGB Controler
Напон:
5-24V
Wattage:
unknow
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Карактеристики:
Микро-Контролор
Далечински Растојание:
10m
Гаранција:
2 години
Применливи Светла:
Светилки со програмабилни компоненти
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
SP002E
Бренд Име:
GRN-ТРЕПКА
Материјал:
ABS
Осцилација фреквенција:
Непознат
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Max. Оптоварување На Моќ:
96W
Controled Метод:
рачна контрола
број на клуч:
3

Слични производи во категоријата..