• Обновено
100pcs 13*18mm капка форма Златна AB боја кристално да се шие на кристал Parquet flatback смола гем камења бесплатен превозот
zoom_in

100pcs 13*18mm капка форма Златна AB боја кристално да се шие на кристал Parquet flatback смола гем камења бесплатен

DEN 189.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
zbroh
Материјал:
Смола
Техника:
Шие-На
Големина:
13*18mm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Состојба:
Бренд Нови
qualiity:
висок квалитет
Дупки:
2 Дупки
Ракување со времето:
4 дена
Количина:
100pcs/торба
Обликот:
Капка Вода
is_customized:
Yes
боја:
златно жолта AB боја

Слични производи во категоријата..