• Обновено
Промоција !50m Јапонски Висок Квалитет Супер Силни Најлон Риболов Линија
zoom_in

Промоција !50m Јапонски Висок Квалитет Супер Силни Најлон Риболов Линија

DEN 52.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0
категорија:
Серијата, Tippet
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Бренд Име:
yumoshi
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Материјал:
Најлон
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Број На Модел На:
50M
Метри:
50M

Слични производи во категоријата..