• Обновено
HENGJIA 5PCS крап риболов намамат Droppe Лажица Риболов Намамат 8.2 cm 14.3 g Лажица Бас Пастрмка Костур штука Риболов Метал Бас Мамки
zoom_in

HENGJIA 5PCS крап риболов намамат Droppe Лажица Риболов Намамат 8.2 cm 14.3 g Лажица Бас Пастрмка Костур штука Риболов

DEN 194.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
SP173
Големина:
14G-8.2 CM

Слични производи во категоријата..