• Обновено
Vissen ПРЕДВОДЕНА подводни риболов светлина Привлекување на Риба Светилка сјај темно намамат 12cm 29g Трепкачко Светло за Риболов Лигњи
zoom_in

Vissen ПРЕДВОДЕНА подводни риболов светлина Привлекување на Риба Светилка сјај темно намамат 12cm 29g Трепкачко Светло

DEN 119.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Позиција:
Реката,Резервоар Езерцето,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
Привлекување на риба светилка
Бренд Име:
VISSEN
категорија:
Други Мамка
Тип:
Живеат Мамка
Категории на производи:
Синтетички мамка
Видови:
Лажни мамка / риболов светлина/риболов
Број На Модел На:
YE417
Место на Потекло:
Кина
Должина:
12CM
Тежина:
28.8G
Материјал:
Пластични
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
5 батеријата
Известување:
Без батерии

Слични производи во категоријата..