• Обновено
Брод Риболов Мами Убодни Мамка 40g 8.5 cm Jigging Мами Ласерски Насликани Море Риболов Мамка 5 Компјутери/Многу Leurre Dur
zoom_in

Брод Риболов Мами Убодни Мамка 40g 8.5 cm Jigging Мами Ласерски Насликани Море Риболов Мамка 5 Компјутери/Многу Leurre

DEN 504.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
мешана боја
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
201803010001
Бренд Име:
ufishing
Име:
Jigs
Големина:
40g/8.5

Слични производи во категоријата..