• Обновено
Мека Вештачки Овча Килим Стол Покрие черги и килими за кујна бања кат Волна Топло Влакнести Тепих Седиште Подлога 12.18
zoom_in

Мека Вештачки Овча Килим Стол Покрие черги и килими за кујна бања кат Волна Топло Влакнести Тепих Седиште Подлога

DEN 161.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Пикник,Дома
Бренд Име:
Ouneed
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Полипропилен
Техника:
Рака Зависник
дизајн:
Aubusson
Функција:
Против Пролизгување
боја:
Виолетова
Големина:
30*30CM
Тип:
черги и килими за дома дневна соба
Употреба:
черги и килими за кујна бања кат
Маски:
катедрата ги покрива кујна

Слични производи во категоријата..