• Обновено
UOVO 2018 Нови Пристигнување Момчиња Сандали за Деца Сандали Затворени Пети Сандали за Мали и Големи Спортски Деца Летни Чевли Евра Големина 25-34
zoom_in

UOVO 2018 Нови Пристигнување Момчиња Сандали за Деца Сандали Затворени Пети Сандали за Мали и Големи Спортски Деца

DEN 1080.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
1, 2, 3, 8.5, 9.5, 10, 11, 12, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Возраст Опсег:
32M,30M,6T,31M,33M,35M,9T,3T,4T,34M,7T,8T,5T
Декорација:
Панделки
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Бренд Име:
Uovo
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Кожа Стил:
Печатење Кожа
Горниот Материјал:
Синтетички
Outsole Материјал:
TPR
Објектот:
Децата Сандали Лето Плажа Сандали
Горниот Материјал:
Текстилни+синтетички
Поставата:
еластична ткаенина
Insole:
Горниот слој Свинска Кожа
outsole:
TPR
Стил:
затворена пети
Функција:
Пети заштита,дише

Слични производи во категоријата..